گروه داوران بخش رقابتی اعلام شد

دبیرخانه جشنواره - ۹۸/۱۱/۱۱

گروه داوران بخش رقابتی پنجمین جشنواره موسیقی کارون-اسفندماه۹۸-اهواز

✅جناب آقای کیوان میرهادی : نوازنده گیتار و رهبر ارکستر،همچنین دبیر مسابقات کشوری گیتار تهران.

✅جناب آقای سینا خلج :اولین فارغ التحصیل ساز گیتار در مقطع کارشناسی ارشد نوازندگی از دانشگاه هنر تهران و سابقه نوازندگی گیتار از سال ۱۳۷۲ تا به امروز .

✅جناب آقای شاهرخ رحیمی : سابقه ۳۰ سال نوازندگی و تدریس گیتار کلاسیک در گرگان و تهران.

در ادامه خلاصه ای از معرفی و کارنمای هر یک از گروه داوران قرار داده شده است؛

📜کیوان میرهادی:
کوان میرهادی از ۹ سالگی موسیقی را آغاز کرد و از سال ۱۳۵۹ گیتار کلاسیک را نزد سیمون آیوازیان فرا گرفت. او بعد از گذراندن دروس تخصصی موسیقی و فراگیری آهنگسازی، رهبری ارکستر را به صورت خودآموخته از سال ۱۳۶۹ آغاز کرد. وی تاریخ موسیقی را نزد «مهران روحانی» آموخته‌است.میرهادی در دانشگاه‌های مختلف مانند دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد، دانشگاه جامع علمی کاربردی و هنرستان موسیقی به تدریس اشتغال داشته‌است. آقای میرهادی در زمینه تألیفات موسیقی: یک کوارتت زهی، رکوئیم، مجموعه فولکلورهای ایران تنظیم برای کر و ارکستر زهی، ۳ فولکلور برای ارکستر، مجموعه قطعات تریو و کوارتت برای گیتار کلاسیک نوشته‌است همچنین آثار صوتی قابل توجهی و تالیف ها، ترجمه های متعددی را انتشار کرده اند.
کیوان میرهادی در ویکی پدیا

📜سینا خلج:
آقای سینا خلج بعد از آشنایی با نواختن پیانو کلاسیک در دوران کودکی، نواختن گیتار کلاسیک را به طور جدی از سال ۱۳۷۲ نزد آقای سهراب فلک‌انگیز آغاز نمودند. چندی بعد برای ادامه تحصیلات آکادمیک وارد دانشگاه هنر تهران شدند که آن زمان تنها مرکز تحصیل نوازندگی در مقطع کارشناسی ارشد بود. ایشان بعد از اتمام تحصیلات زیر نظر دکتر سیمون آیوازیان، اولین فارغ التحصیل ساز گیتار کلاسیک در مقطع کارشناسی ارشد نوازندگی موسیقی جهانی از دانشگاه هنر تهران هستند. آقای خلج تدریس گیتار در مراکز رسمی آموزشی را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرده و بین سالهای ۱۳۸۶تا ۱۳۹۶ در دانشگاه هنر و دو مرکز دانشگاهی دیگر به تدریس ساز و همنوازی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پرداختند، همچنین چند دوره عضو هیئت داوران آزمون ورودی دانشگاه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده‌اند. آقای خلج رسیتال‌ها و اجراهای متعددی را در شهرهای مختلف اجرا کرده‌ که آخرین آنها رسیتال گیتار رشت دراسفندماه۱۳۹۶ بود. در آبان‌ماه ۱۳۹۸ برای رسیتال ابوا به نام "جهان در جهان" برای همنوازی در یک قطعه دوئت ابوا و گیتار بر روی صحنه رفتند که این قطعات برای نخستین‌بار (world premier) توسط نوازندگان شاخصی چون سینا خلج در تالار رودکی تهران به اجرا درآمد.

📜شاهرخ رحیمی:
شاهرخ رحیمی، متولد ۱۳۴۸ در گرگان می باشد. گیتار را در ۱۶ سالگی نزد آقای یعقوبیان در گرگان آغاز کرده و در مشهد نزد آقای ناصر رسا و در تهران نزد سیامک ولایی و بهداد مقدسی ادامه داده است. در آن سال ها کلاس های مبانی و تئوری موسیقی را نزد آقای مهران روحانی و اصول مبانی اجرا را نزد آقای شریف لطفی گذرانده است. ایشان در فستیوال ترکیه و در فستیوال اردو همراه با ارکستر گیتار تهران حضور داشته.وی سابقه حضوردرمسترکلاسهای لیلی افشار.فلورین کونیل.انیلودزیدریو.مارچین دیلاگوران کربوکاپیچ رادارد.طی این سالهااجراهای متعددی در تهران، اصفهان، گرگان، ساری و گنبد...داشته است.